אודות

לפני כמה שנים החלטנו לבצע מהפכה בעולם הדיגיטל, לאו דווקא בגלל היכולות המהפכניות שלנו, אלא כי פשוט הגיע הזמן. לא מעט כלים שהיו עד היום שחקנים מרכזיים בעולם השיווק – חדלו מלעשות את העבודה, והמקום התפנה ל"מלך החדש" סרטון תוכן. וידאו שמנגיש מסר חד וברור על ידי יצירת ערך ומענה אמיתי. כזה שגורם ללקוח להסתכל עליך באור שונה ולחשוב שהוא מכיר אותך כבר שנים. העולם הפך דינאמי, מהיר ותזזיתי, אנשים רוצים הכל כאן ועכשיו ואין להם את הזמן או הסבלנות להתעכב על דברים.

מכאן הבנו שצריך פתרון אחד – להכל!

וידאו איכות ומקצועי! שמקבל עדיפות חשיפה בגוגל וברשתות החברתיות.
החל מהפקת סרטוני וידאו שיוצרים חשיפה רחבה לעסק, סרטונים שמייצרים לידים וקהל לקוחות, סרטונים שמציגים את המוצר שלך והיכולות שלו, סרטוני תוכן, סרטוני פרסומת ועד לסרטונים שקוראים לגיוס כספים, גיוס כוח אדם, הזמנה לאירוע, מכירה של קורסים אינטרנטיים ועוד ועוד ועוד.

צריך שיווק?

באמצעות אסטרטגיה שיווקית שאנו בונים בהתאם למוצר, מתקבלת החלטה על דרכי השיווק של מושא הפרסום בעיקר ע"י מחקר ופילוח שוק של קהלי יעד במרחב הדיגיטלי – פייסבוק, אינסטגרם, גוגל, יוטיוב, אאוטבריין, טאבולה, לינקדאין ועוד.

בגדול?
במקום לירות באוויר או לשבת עם חכה לצוד לקוח לקוח, אנו פורשים רשת גדולה בדיוק איפה שקהל היעד שלך נמצא.

מה זה מצריך ממך?

כלום. חוץ מלספר לנו עליך ועל הצורך שלך, אתה לא עושה כלום. אנחנו עובדים בשבילך. החל משלב הקריאייטיב, כתיבת התוכן/ תסריט, הפקה, עריכה ועד לשיווק של המוצר הישר לידיים של קהל היעד שלך. כל שנותר לך הוא לקבל את הלקוחות ולעשות את מה שאתה יודע לעשות הכי טוב.

חברת ריינר תקשורת הינה חברה שמקדמת ומשווקת עסקים וחברות במטרה למנף, להרחיב, למתג ולהגדיל את היקף הלקוחות ופעילות העסק/ החברה. במשך העשור האחרון ליווינו כ- 10,000 לקוחות בתחומים ועולמות תוכן שונים. אנו גאים ומתרגשים שבאמצעות העבודה המשותפת, אנו זוכים לגעת יום יום בחזון ומשיגים את המטרה עבור כל אחד מהלקוחות שלנו מגדול ועד קטן, בין אם מדובר בבעל עסק עצמאי או בין חברת ענק.